Kısaca Altınyaldız
Vizyon ve Değerlerimiz
Neden biz
Şirket bilgileri
Kalite politikamız
Sertifikalarımız
Neden biz

 

Uzay Sistem Projelerinizde neden bizimle çalışmalısınız ?

40 yıllık kesintisiz tecrübe ve bilgi birikimi;
ALTINYALDIZ kuruluşundan bu yana çelik ve alüminyum uzay sistemlerin mühendislik, dizayn, üretim ve montajında uzmanlaşmış bir şirkettir. Sadece kendi uzmanlık alanına yoğunlaşması sayesinde sektörünün açık ara en yoğun bilgi birikimine sahip ve en tecrübeli şirketidir.

Yüksek kalitede mühendislik
FIDIC (Federation of Consulting Engineers) ve FCIC (Federation of Consultants from Islamic Countries) üyesi olan şirketimiz, Avrupa standartlarındaki üretimi ile, 2 veya 3 katlı yatay çatılar, tonozlar, kubbeler, piramitler, köprüler, kuleler ve arzu edilen daha bir çok şekildeki uzay sistemin dizayn, üretim ve montajını yapabilmektedir. “UZAY SİSTEM” projelerinde, Türkiye de ilk defa 90 metre açıklığı geçen ve alüminyum uzay sistem imalatını başlatan ALTINYALDIZ dır. Halen 150 metre açıklıklı yapıların taslak çalışmaları devam etmekte olup, 130 metre üzerindeki kubbelerin dizayn ve imalatında da Altınyaldız başarılı örneklerle sektöre öncülük etmiştir.

. Sektörün öncü ve standartları belirleyici şirketiyiz

Türkiye de prefabrik çelik kafes uzay sistemlerin çalışmalarını, tanıtımını ve çeşitli uygulamalarını ilk olarak ALTINYALDIZ başlatmıştır. Uzay Sistemin üniversitelerde okutulmasında liderlik yapan şirketimiz, aynı zamanda, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ndan "Uzay Sistem Prefabrike Yapı Elemanları" konusunda aldığı patent ile Türkiye deki ilk ve tek “UZAY SİSTEM” patent hakkını da elde etmiştir ve halen bu konuda patent sahibi tek kuruluştur.

. Yüksek kalitede imalat

10,000 m2 lik alanda kurulu , ve  en son teknoloji ile donatılmış olan Şekerpınar daki fabrikamızda, yıllık 1,000,000 m2 üretim kapasitesi olan  şirketimiz, imal edilen uzay sistem elemanlarını (çubuklar, küreler, somunlar ve civatalar) bir çok çekme ve basınç deneylerine tabi tutmakta ve her eleman ve proses için kalite kontrol belgesi düzenlemektedir. Kalite kontrolüne hammadde temininden itibaren uluslar arası standartlarda özen gösterilmekte olup, üretimin her aşamasında en yüksek standartlar titizlikle uygulanmaktadır.
Altınyaldız olarak kalite prosedürlerimiz ve müşteri talepleri doğrultusunda korozyon önleme konusuna da yüksek derecede önem vermekteyiz.  Sektörümüzdeki en iyi yüzey temizleme prosesini ve boyama fırını otomasyonunu fabrikamızda hayata geçirdik. Dahası uzay sistem elemanlarını aynı zamanda iç yüzeylerinden de koruyan yeni teknikler geliştirdik ve böylece ürünlerimizin korozyona karşı dayanım süreleri ciddi oranda uzamıştır. 

. Müşteri memnuniyeti

Tasarım aşamasından başlayarak, müşterilerimizin projelerinde teklif, tasarım, imalat, nakliye ve montaj aşamalarının tamamını kapsayan hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini ve proje ihtiyaçlarını ön planda tutmayı ana çalışma prensibimiz olarak görüyoruz.